Ali Kemal Gürdal İnşaat
X
Sizi ArayalımKVKK aydınlatma metnini okudum Kampanyalardan haberdar olmak için tarafıma elektronik ileti gönderilmesini kabul ederim.
loading gif
company banner
#

Hakkımızda

Bugün Türkiye'nin en güzel şehirlerinden olan Antalya'da, yüzlerce aileyi mutlu edebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her müşterimizi kendi ailemizin bir ferdi olarak kabul ettik. Onlara doğru bölgelerde, doğru projeleri uluslararası kalite standartlarına uygun, her yeni projede yaşam kalitesini yükselten, estetik ve işlevsel yaşam alanları üretebildiysek, bu; 30 yıllık büyük bir tecrübe ve insan odaklı anlayışın eseri olmuştur.

Başarılarını 1989 yılından bu yana sürdüren ALİ KEMAL GÜRDAL ismiyle, sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka haline gelmiştir. Gerek yurt içindeki projelerde, gerekse yurt dışında (Almanya) birçok projede yer almış ve üstlenmiş olduğu tüm hizmet ve yapı faaliyetlerini başarıyla tamamlamıştır. Faaliyetlerine 1989 yılında üst yapı inşaatlarının, özellikle konut ve iş merkezi projelerinin tasarım ve kontrollüğünü üstlenerek başlayan firmamız, 1994 yılından bu yana büyük çoğunluğu üst yapı olmak üzere, proje dışında uygulama faaliyetlerine de başlayarak günümüze kadar kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir. Bulunduğu coğrafyanın ötesine, tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen ALİ KEMAL GÜRDAL; çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanlarının; gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu daha üst seviyelere taşımayı her zaman görev bilmiştir.

Son yıllarda büyük bir gelişim göstermiş, ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe; önemli projelere imza attık ve daha iyisini yapmaya devam ederek, yapılarımızı geleceğe en güzel yatırımı düşünenlerle buluşturmak amacındayız. Çünkü biz insana ve insanlık değerlerine büyük bir sevgi ve saygı ile bağlıyız.

# #